SEMINARAI apie teisingą odos priežiūrą ir kosmetikos sudėtis

 

Lietuviškos Driu Beauty kosmetikos kūrėjos Indrės Urbanavičienės vedami švietėjiški seminarai  PROTINGAS GROŽIS apie teisingą odos priežiūrą ir kosmetikos produktų sudėtis. Seminarų dalyviai sužino apie tinkamą kasdienę odos priežiūrą, ko reikėtų vengti, kas labiausiai kenkia ir sendina mūsų odą.

Taip pat lektorė pasakoja apie kosmetikos produktų sudėtis ir moko skaityti jų etiketes - kokiu ingredientų reikėtų vengti, kokie ingredientai skatina senėjimo procesus, ar tikrai parabenai yra taip baisu, kokios medžiagos naudingos mūsų odai, kokias klaidas darome rinkdamiesi kosmetikos produktus ir dar daug kitų svarbių niuansų.

Seminaro pabaigoje vyksta diskusijos, lektorė asmeniškai konsultuoja odos priežiūros bei naudojamos kosmetikos klausimais.

2016 m. gruodžio mėn. pasirodė Indrės Urbanavičienės knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios Odos Biblija. Tai knyga apie teisingą kasdienę odos priežiūrą, ilgesnės odos jaunystės paslaptis, odos problemas, grožio procedūras, taip pat kosmetikos sudėtis, gerus ir blogus ingredientus, gamintojų reklaminius triukus. Knygos pabaigoje - 500 dažniausiai kosmetikos gamyboje naudojamų medžiagų žodynėlis. Knygą su autorės autografu galite įsigyti ir Driu Beauty el.parduotuvėje. Jei norite autografo - nurodykite prie pastabų kurjeriui.

Knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios Odos Biblija

 


SEMINARAI
PROTINGAS GROŽIS

Šviečiamieji seminarai moterims ir visiems, norintiems išmokti skaityti kosmetikos etiketes, geriau pažinti kosmetikos ingredientus bei išmokti išsirinkti tinkamus odos priežiūros produktus – vertinant jų sudėtis, o ne gražią pakuotę ar kvapą. 

Šventinis mini serminaras vyks 2018 m. gruodžio 13 d. 18:00 val.

Vieta: Medvisit sveikatinimo centre Vokiečių g. 28 (vidiniame kieme).

Renginio trukmė 2 val. 

Renginio programa:

  • Seminaras, norintiems išmokti teisingai rūpintis veido oda, skaityti kosmetikos etiketes, geriau pažinti kosmetikos ingredientus bei išmokti išsirinkti tinkamus odos priežiūros produktus – vertinant jų sudėtis, o ne gražią pakuotę ar kvapą.
  • Driu Beauty kosmetikos pristatymas.
  • Renginio metu bus pristatyta ir naujoji, tik gruodžio pradžioje pasirodysianti kosmetikos linija Wise Unisex, skirta šiuolaikiškam, jaunatviškam, charizmatiškam ir aktyviam žmogui. Tai veido ir kūno odos priežiūros priemonės, skirtos kokybiškai vyrų ir moterų odos priežiūrai.
  • Konsultacijos bei Driu beauty produktų įsigyjimas

Renginio metu Driu Beauty kosmetikai bus taikoma 10 proc nuolaida, taip pat bus galima įsigyti Indrės Urbanavičienės knygą „Protingas grožis: švytinčios odos biblija“.

Dalyvio mokestis: 4 eur (mokėti grynaisiais seminaro pradžioje)