Lietuviškos Driu Beauty kosmetikos kūrėjos Indrės Urbanavičienės vedami švietėjiški seminarai  PROTINGAS GROŽIS apie teisingą odos priežiūrą ir kosmetikos produktų sudėtis. Seminarų dalyviai sužino apie tinkamą kasdienę odos priežiūrą, ko reikėtų vengti, kas labiausiai kenkia ir sendina mūsų odą.

Taip pat lektorė pasakoja apie kosmetikos produktų sudėtis ir moko skaityti jų etiketes - kokiu ingredientų reikėtų vengti, kokie ingredientai skatina senėjimo procesus, ar tikrai parabenai yra taip baisu, kokios medžiagos naudingos mūsų odai, kokias klaidas darome rinkdamiesi kosmetikos produktus ir dar daug kitų svarbių niuansų.

Seminaro pabaigoje vyksta diskusijos, lektorė asmeniškai konsultuoja odos priežiūros bei naudojamos kosmetikos klausimais.

2016 m. gruodžio mėn. pasirodė Indrės Urbanavičienės knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios Odos Biblija. Tai knyga apie teisingą kasdienę odos priežiūrą, ilgesnės odos jaunystės paslaptis, odos problemas, grožio procedūras, taip pat kosmetikos sudėtis, gerus ir blogus ingredientus, gamintojų reklaminius triukus. Knygos pabaigoje - 500 dažniausiai kosmetikos gamyboje naudojamų medžiagų žodynėlis. Knygą su autorės autografu galite įsigyti ir Driu Beauty el.parduotuvėje. Jei norite autografo - nurodykite prie pastabų kurjeriui.

Knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios Odos Biblija

 


SEMINARAI
PROTINGAS GROŽIS

Šviečiamieji seminarai moterims ir visiems, norintiems išmokti skaityti kosmetikos etiketes, geriau pažinti kosmetikos ingredientus bei išmokti išsirinkti tinkamus odos priežiūros produktus – vertinant jų sudėtis, o ne gražią pakuotę ar kvapą. 

Seminarų datos Kaune ir Klaipėdoje dar nėra nustatytos. Jei norėtumėte dalyvauti seminare viename iš šių miestų, prašome parašyti el.paštu seminarai@driubeauty.lt ir būsite informuoti, kai tik bus nustatyta data.

Artimiausi seminarai vyks Londone 2018 m.kovo mėn.:

Lietuvių kalba - 2018-03-03 16:00 val.   Registracija ir daugiau informacijos rasite čia.

Anglų kalba - 2018-03-04 16:00 val.   Registracija ir daugiau informacijos rasite čia.

Seminaro trukmė 3 val.

Seminaro programa:

I DALIS

Kosmetikos sudedamosios dalys
Odai kenksmingos medžiagos
Odai naudingos medžiagos
Netikros tiesos ir gamintojų triukai

II DALIS

Grožio procedūros
Kaip išsirinkti geriausius produktus?
Asmeninės konsultacijos ir produktų vertinimas *

Dalyvio registracijos mokestis: 20,00 GBP

Seminaro metu bus galima įsigyti Driu Beauty kosmetikos. Bus galima panaudoti pirkimui 10,00 GBP, sumokėtų už seminarą.

* Norinčioms įvertinti turimos kosmetikos sudėtį, reikėtų atsinešti produktą su ingredientų sąrąšu