Lietuviškos Driu Beauty kosmetikos kūrėjos Indrės Urbanavičienės vedami švietėjiški seminarai  PROTINGAS GROŽIS apie teisingą odos priežiūrą ir kosmetikos produktų sudėtis. Seminarų dalyviai sužino apie tinkamą kasdienę odos priežiūrą, ko reikėtų vengti, kas labiausiai kenkia ir sendina mūsų odą.

Taip pat lektorė pasakoja apie kosmetikos produktų sudėtis ir moko skaityti jų etiketes - kokiu ingredientų reikėtų vengti, kokie ingredientai skatina senėjimo procesus, ar tikrai parabenai yra taip baisu, kokios medžiagos naudingos mūsų odai, kokias klaidas darome rinkdamiesi kosmetikos produktus ir dar daug kitų svarbių niuansų.

Seminaro pabaigoje vyksta diskusijos, lektorė asmeniškai konsultuoja odos priežiūros bei naudojamos kosmetikos klausimais.

2016 m. gruodžio mėn. pasirodė Indrės Urbanavičienės knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios Odos Biblija. Tai knyga apie teisingą kasdienę odos priežiūrą, ilgesnės odos jaunystės paslaptis, odos problemas, grožio procedūras, taip pat kosmetikos sudėtis, gerus ir blogus ingredientus, gamintojų reklaminius triukus. Knygos pabaigoje - 500 dažniausiai kosmetikos gamyboje naudojamų medžiagų žodynėlis. Knygą su autorės autografu galite įsigyti ir Driu Beauty el.parduotuvėje. Jei norite autografo - nurodykite prie pastabų kurjeriui.

Knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios Odos Biblija

 


SEMINARAI
PROTINGAS GROŽIS

Šviečiamieji seminarai moterims ir visiems, norintiems išmokti skaityti kosmetikos etiketes, geriau pažinti kosmetikos ingredientus bei išmokti išsirinkti tinkamus odos priežiūros produktus – vertinant jų sudėtis, o ne gražią pakuotę ar kvapą. 

Seminarų datos Kaune ir Klaipėdoje dar nėra nustatytos. Jei norėtumėte dalyvauti seminare viename iš šių miestų, prašome parašyti el.paštu seminarai@driubeauty.lt ir būsite informuoti, kai tik bus nustatyta data.

Artimiausi seminarai vyks Londone 2018 m.kovo mėn.:

Lietuvių kalba - 2018-03-03 16:00 val.   Registracija ir daugiau informacijos rasite čia.

Anglų kalba - 2018-03-04 16:00 val.   Registracija ir daugiau informacijos rasite čia.

Seminaro trukmė 3 val.

Seminaro programa:

I DALIS

Kosmetikos sudedamosios dalys
Odai kenksmingos medžiagos
Odai naudingos medžiagos
Netikros tiesos ir gamintojų triukai

II DALIS

Grožio procedūros
Kaip išsirinkti geriausius produktus?
Asmeninės konsultacijos ir produktų vertinimas *

Dalyvio registracijos mokestis: 20,00 GBP

Seminaro metu bus galima įsigyti Driu Beauty kosmetikos. Bus galima panaudoti pirkimui 10,00 GBP, sumokėtų už seminarą.

* Norinčioms įvertinti turimos kosmetikos sudėtį, reikėtų atsinešti produktą su ingredientų sąrąšu

 

Indrės Urbanavičienės straipsniai: 

I.Urbanavičienės patarimai, kaip ilgiau išsaugoti odos jaunystę

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/indres-urbanavicienes-patarimai-kaip-ilgiau-issaugoti-jaunyste.htm

Kiekvienai moteriai tikriausiai pats svarbiausias klausimas, susijęs su odos priežiūra, yra kaip apgauti laiką ir sustabdyti senėjimo procesą. Naudojame kalnus kosmetikos, gundomės ypatingoms kosmetologinėms procedūroms, išlaidaujame lazerių ir infraraudonųjų spindulių procedūroms, kartais net ryžtamės invazinėms procedūroms ar plastinėms operacijoms. Aukojame daug dėl noro turėti stangrią, lygią, tobulą odą be raukšlių. O kokia gi tiesa iš tikrųjų? Kokios ilgesnės jaunystės paslaptys?
Šiek tiek teorijos. Žmogaus oda vidutiniškai pradeda senti apie 25-uosius gyvenimo metus. Ką tai reiškia? O gi tai, kad maždaug nuo šio amžiaus lėtėja odos atsinaujinimo procesai, letėja kolageno ir elastino sintezė, mažėja hialurono rūgšties gamyba, silpnėja odos apsauginės funkcijos, oda plonėja ir glemba. Todėl mes turime pradėti ja labiau rūpintis, labiau saugoti ir skatinti odoje vykstančius procesus. Tai galime padaryti teisingai maitindamiesi, gerdami daug vandens, pakankamai miegodami, vengdami žalingų įpročių ir, žinoma, naudodami teisingas priežiūros priemones bei atlikdami pastovias kasdienines odos valymo, drėkinimo, maitinimo bei šveitimo procedūras.

Ar galime atsikratyti patamsėjusių paakių?

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://www.delfi.lt/5braskes/grazios/specialiste-griauna-mitus-apie-grozio-priemones-patamsejusiems-paakiams.d?id=69546646 

 

Beveik kiekvienai moteriai tai gyvybės ir mirties klausimas – pirkti ar nepirkti paakių kremą? Atsakymas gali būti labai dviprasmiškas. Taip, jo reikia, nes oda aplink akis plonesnė ir jautresnė, jai reikia ypatingos priežiūros. Bet juk visai veido odai reikia ypatingos priežiūros, nes tai visada atvira, rūbais neuždengta zona, kuri turi atlaikyti žalingą aplinkos, saulės, vėjo bei taršos poveikį. Pabandykime į tai pažiūrėti objektyviai.
Nėra jokių mokslinių tyrymų, kurie įrodytų, kad paakių zonai yra veiksmingi tik tam tikri kosmetikos ingredientai. Tas, kas tinka veido odai, lygiai taip pat tinka ir paakių odai. Taip, paakių oda yra jautresnė, todėl negalima naudoti erzinančių ir dirginančių priemonių. Bet lygiai tas pats galioja ir veido odai – norint ilgiau išsaugoti gražią odą ir nutolinti senėjimo procesus, reikia naudoti švelnias, neerzinančias, aktyviomis medžiagomis gausias kosmetikos priemones. 

Visa tiesa apie saulės spindulius ir kaip jų saugotis

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/visa-tiesa-apie-saules-spindulius-ir-kaip-nuo-ju-saugotis.htm

Pasilepinti saulės voniomis mėgsta dažnas. Aišku, tai jau nebe taip populiaru kaip prieš keletą metų, nes po truputį pradedame suvokti ir neigiamus šių vonių aspektus. Tačiau mėgautis pirmaisiais pavasario spinduliais, įdegti pasivaikšiojimo metu, vasarą degintis prie jūros ar ežerų vis dar labai mėgstamas užsiėmimas. Sveikintina, jei visą tai darote naudodami tinkamą apsaugą nuo saulės, tačiau dar labai dažnai ignoruojama tiesa, kad vis tik saulė stipriai kenkia mūsų odai ir gali sukelti labai rimtų problemų. 

Dekoratyvinė kosmetika: kas svarbu ją renkantis

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį - http://stilius.lrytas.lt/karamele/dekoratyvine-kosmetika-kas-svarbu-ja-renkantis.htm 

Kai renkamės pudrą, tušą, skaistalus, kreipiame dėmesį tik į tai, kaip gerai tas produktas atliks tiesioginę funkciją. Tušas turi gražiai riesti, ilginti, tankinti blakstienas. Kreminė pudra turi tolygiai ir tobulai padengti veido odą, o renkantis šėšėlius svarbi spalvų gama. O kaip dėl pačios produkto sudėties – juk ji taip pat labai svarbi mūsų odai. Jei jau apkrauname veidą papildomu svoriu, tai tikrai reikėtų pasidomėti, kokia tų produktų sudėtis. 

Kokie pavojai slypi vaikams skirtoje kosmetikoje

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/savijauta/kokie-pavojai-slypi-vaikams-skirtoje-kosmetikoje-1030-629833

Vaikiška kosmetika. Tai dar viena kiekvienai mamai aktuali tema. Aliejukai, kremukai, pudros, šlapios servetėlės, akių negraužiantys šampūnai. Su šiais produktais vaikiška odelė susipažįsta praktiškai iškart atėjus į šį pasaulį. Kurie produktai geriausi ir saugiausi? Ar jų reikia švelniai kūdikio ar vaiko odelei? Kaip teisingai pasirinkti? Užduotis nelengva, bet tikrai įveikiama. 

Ką daryti, kad oda pavasarį atrodytų gaiviai?

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/ka-daryti-kad-oda-pavasari-atrodytu-gaiviai.htm

Išsausėjusi oda, užsikimšusios poros, lendantys spuogeliai, papilkėjusi odos spalva, dingęs švytėjimas – tai dažnai varginančios odos problemos. Tačiau šias problemas nėra taip sunku išspręsti ar bent jau stipriai sumažinti, jeigu žinome, ką reikia daryti. Tinkamos odos valymo procedūros ir visos pajėgos intensyviam atstatymui – ir oda atgaus prarastą grožį ir spindesį.

Nepopuliari tiesa apie kosmetologines procedūras

Indrė Urbanavičienė, nuorodą į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/nepopuliari-tiesa-apie-kosmetologines-proceduras.htm 

Veido odos priežiūra ir kosmetologinės procedūros yra dažna moterų pokalbių tema. Kiekviena norime turėti gražią odą, atitolinti raukšlelių atsiradimą bei ilgiau džiaugtis stangria oda. Todėl labai dažnai kreipiamės į grožio specialistus, kad būtent jie padėtų pasiekti geriausią rezultatą. Giluminis drėkinimas, mezoterapija, masažai, cheminiai pilingai ir kitos populiarios procedūros siūlomos praktiškai kiekvienoje rimtesnėje grožio paslaugas teikiančioje įstaigoje (salone). Kas yra tinkamiausia ir veiksmingiausia? Kas labiausiai padeda kovoti su senstančia oda?
Pagrindinė tiesa apie odos priežiūra yra ta, kad pastovi kasdienė odos priežiūra yra daug svarbiau nei retkarčiais atliekamos procedūros pas kosmetologą. Odoje be sustojimo vyksta įvairios sintezės, reakcijos, auga naujos ląstelės, oda pastoviai turi kovoti su aplinkos poveikiu, oksidacija, todėl ir priežiūra reikalinga čia ir dabar. Tačiau pastovią ir teisingą odos priežiūrą namuose tikrai galime papildyti veiksmingomis grožio procedūromis. 

Kaip galima panaikinti raukšles?

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/kaip-galima-panaikinti-rauksles.htm 

Kai Tau jau nebe dvidešimt penkeri ir pradedi matyti pirmuosius senėjimo požymius, noras turėti lygią, skaisčią, nepažymėtą raukšlių odą tikrai darosi vis didesnis. Ir tada supranti, kad vien kremo nuo raukšlių tikrai neužteks, reikia imtis ir kitų priemonių, padėsiančių įgyvendinti šį norą. Miegas, vanduo, teisinga mityba, aktyvus gyvenimo būdas ir, aišku, genetika stipriai įtakoja odos būklę senstant. Tačiau šiuolaikinis pasaulis siūlo ir kitas mokslo sukurtas galimybes, tokias kaip lazeriai, impulsinė šviesa ir kiti kosmetologijoje naudojami aparatai. Jie gali įtakoti ir netgi matomai pakeisti mūsų odos būklę, klausimas tik tas, kurie iš jų veiksmingi, kokias odos problemas jie gali spręsti ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei jau ryžtatės tokioms procedūroms. 

Veido valymas namuose - kokios priemonės efektyviausios?

Indrė Urbanavičienė, straipsnis publikuotas savaitraštyje LAISVALAIKIS

Graži oda – kiekvienos moters svajonė. Visos norime turėti švytinčią, skaisčią ir lygią veido odą. Galimybė tai pasiekti yra tikrai reali, tik reikia truputį noro, pastangų ir atskaitos taško. Kas galėtų būti atskaitos taškas? Ogi, papasčiausias kasdienis odos valymas ir šveitimas.
Atrodo, kad odos valymas visai nereikšminga priežiūros detalė, kurią galima kartais praleisti, bet iš tikrųjų tai yra viena iš svarbiausių sąlygų, norint turėti gražią odą. Kodėl jis toks svarbus? Nes per dieną oda teršiasi nuo dulkių ir nešvarumų iš aplinkos, nuo odoje gaminamo ir į paviršių kylančio sebumo pertekliaus, nuo dekoratyvinės kosmetikos ir nuo odos priežiūros priemonių likučių. Todėl yra labai svarbu vakare ypatingai gerai pašalinti visus odos ant odos esančius nešvarumus.
Yra tikrai ne vienas būdas atlikti odos valymo procedūrą. Pasiūla beribė – pieneliai, prausikliai, geliai, valomosios servetėlės, kempinėlės, elektriniai veido šepetėliai. Pabandykime išsiaiškinti, kokios priemonės pačios veiksmingiausios ir efektyviausios.  

Kosmetikos sudėtinės medžiagos: tiesa ir mitai

Kremai, šampūnai, serumai, šimtai prekinių ženklų, tūkstančiai klaidinančių reklamų, šūkių ir pažadų... Kaip nepasimesti tokioje galybėje? Kaip išsirinkti? Gal rinktis ekologišką kosmetiką, nes sakoma, kad viskas, kas natūralu, yra gerai? O gal sintetinę, nes ji labiau tinkama į alergiją linkusiai odai? Kuris atsakymas teisingas? Kas padeda, o kas kenkia mūsų odai? Atsakymų tikrai gali būti daug, tad pabandykime atskleisti bent kelis su odos priežiūros priemonių rinka susijusius mitus. 

Visa tiesą apie kosmetikos produktą slypi jos etiketėje

Indrė Urbanavičienė, straipsnis publikuotas savaitraštyje LAISVALAIKIS

Jau ne vienerius metus intensyviai domimės, ką valgome, skaitome produktų etiketes. Tai mums tapo tikrai svarbu. Labai gaila, kad to paties kol kas negalime pasakyti apie kosmetikos produktus. Noras gražiai atrodyti, turėti spindinčią idealią odą yra tikrai didelis, lankymasis grožio ar estetikos klinikose yra populiarus užsiėmimas, tačiau pirkdami kremus, žiūrime ne į produkto sudėtį, o į gražią pakuotę, gamintojo reklaminius šūkius ar skambų pavadinimą. Pasitikime draugės rekomendacija, parduotuvės konsultantės patarimu ar tiesiog laikomės nuomonės, kad vaistinėse parduodama kosmetika tikrai geriausias sprendimas renkantis kosmetikos produktą...
O ištikrųjų visą tiesą apie produktą galime sužinoti tik perskaitę jo etiketę. Ten pamatysime, kiek naudingų odai medžiagų naudojo gamintojas, ar nepagailėjo aktyvių medžiagų, ar rūpinasi mūsų oda ir nepridėjo daug odą erzinančių ingredientų ar medžiagų, skirtų laikinam maloniam pojūčiui sukurti. Visa tiesa ten – ant neišvaizdžiosios pakuotės pusės.