Rankų dezinfekantas Steril Hands 50 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  220
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

    Rankų dezinfekantas STERIL HANDS, sudėtyje turintis 80% etanolio, skirtas efektyviai higieninei rankų dezinfekcijai. 

 • Kiekis 50 ml

  Rankų dezinfekantas STERIL HANDS, sudėtyje turintis 80% etanolio, skirtas efektyviai higieninei rankų dezinfekcijai. Naudojamas tiksliai pagal naudojimo instrukciją, efektyvus prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas.  

  Naudojimas: Rankų dezinfekantas STERIL HANDS yra paruoštas naudojimui. Higieninei rankų dezinfekcijai į delną įpilti 3-5 ml produkto, masažuojant įtrinti į odą. Rankos turi būti drėgnos 30 - 60 sekundžių ir nudžiūti natūraliai.

  Tik išoriniam naudojimui. Vengti kontakto su akimis. Nenaudoti veido odos ir gleivinių dezinfekcijai, žaizdoms ir pažeistai odai gydyti. Laikyti pašaliniams asmenims neprieinamoje vietoje.

  Sudėtyje yra etanolio, glicerolio, vandenilio peroksido.

  Pavojinga!

  Labai degūs skystis ir garai. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.
  Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.
  Turinį / talpyklą šalinti pagal nacionalinius reikalavimus. Gaisro atveju: gesinimui naudoti smėlį. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vėsioje vietoje.
  Turinį / talpyklą šalinti pagal nacionalinius reikalavimus.

  Apsinuodijimų informacijos biuro tel. (8 5) 236 2052