Knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios odos biblija - Elektroninė knyga

 • 799
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tai Driu Beauty kosmetikos kūrėjos Indrės Urbanavičienės šviečiamoji knyga.

   

  Šiuo metu galite įsigyti knyga tik el.formatu - PDF arba IBOOKS (užsakyme prie "Pastabų kurejeriui" galite nurodyti, kurį formatą norite gauti). 

   

  Jei norite pirkti tik el.knygą, parašykite mums cosmetics@driubeauty.lt ir atsiųsime jums informaciją mokėjimui, nes el.parduotuvės sistema papildomai paskaičiuos siuntimo išlaidas, jei užsakysite tik knygą.

   

  Tai pirmoji lietuviška knyga apie teisingą odos priežiūrą ir kosmetikos produktus bei jų sudėtis. Knygoje rasite patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti odą, kaip spręsti odos problemas, kaip kovoti su paaugliškomis odos problemomis, kokius produktus naudoti kas dieną, kokių kosmetikos ingredientų vengti, kokiais gamintojų triukais netikėti ir dar daug naudingos informacijos beveik kiekvienam - moterims, mergaitėms, paaugliams, vyrams bei grožio specialistams.

 • Knygoje autorė Indrė Urbanavičienė dalinasi per daugiau nei 5-erius metus sukauptomis žiniomis, išstudijuotais moksliniais straipsniais bei patirtimi. Knygą sudaro trys dalys.

  Pirmoji dalis skirta odai ir jos priežiūrai - priežiūra pagal odos tipus, grožio procedūros bei jų nauda, vyrų, kūdikių, vaikų, paauglių odos priežiūra, odos problemos ir jų sprendimo būdai bei kitos aktualios temos, susijusios su oda.

  Antroji dalis - kosmetika, jos sudėtinės dalys, veiksmingi ir kenksmingi ingredientai, gamintojų triukai, veiksmingiausi odos priežiūros produktai bei kita svarbi informacija, padėsianti nepasimesti tarp gausybės kosmetikos produktų ir gamintojų reklaminių pažadų.

  Trečioji dalis - kosmetikos sudėtinių dalių žodynėlis, kuriame išvardinti dažniausiai kosmetikoje naudojamos medžiagos, jų savybės bei poveikis žmogaus odai.