Kaip prižiūrėti rankas šiomis dienomis?

Kaip prižiūrėti rankas šiomis dienomis?

Tikriausiai kiekvienas šiomis dienomis ypatingai dažnai plauname ir dezinfekuojame rankas. Tai daryti privaloma ir būtina! Bet tuo pačiu reikėtų pasirūpinti ir rankų oda. Ji labai kenčia nuo pastovių dezinfekcinių dirgiklių ir dažno plovimo – stipriai išsausėja, pradeda šerpetoti, nes rankų oda netenka pagrindinės savo apsaugos – natūralaus apsauginio odos barjero. Atstatyti apsauginį barjerą ir odos drėgmės pusiausvyrą būtina, kitaip situacija tik prastės.

Kaip atstatyti rankų odos drėgmę ir apsaugą?

Keletas patarimų Jums:

  • Iš karto po rankų plovimo ar dezinfekcinės priemonės panaudojimo, patepkite rankas drėkinamuoju rankų kremu.

  • Naudokite kremus, kuriuose būtų ne tik drėkinančių, bet ir odos apsauginį barjerą atstatančių medžiagų – vitamino B3 (niacinamide), hialurono rūgšties, keramidų, cholesterolio, trigliceridų, riebiųjų rūgščių, šlapalo, skvalano, lecitino, dimetikono, mineralinio aliejaus.

  • Taip pat gerai, jei rankų kreme būtų raminančių medžiagų – pantenolio, įvairių arbatų ekstraktų, alantoino, medaus, saldymedžio, aviečių, agurklės bei alijošiaus ekstraktų, avižų, miško uogų, vitamino C, proteinų.

  • Tikrai pravers natūraliais aliejais ir sviestais praturtinti rankų kremai, jie ne tik maitins ir drėkins nualintą rankų odą, bet turės ir antioksidacinį, raminantį, minkštinantį poveikį.

  • Nakčiai visada galite naudoti riebų kremą, o jei rankų išsausėjimas kelia labai didelį diskomfortą – patepkite labai riebiu kremu ir miegokite su pirštinėmis. Tas labai riebus kremas netgi galėtų būti Pantenolio tepaliukas.

Būkime saugūs ir rūpinkimės savimi ir kitais.