Driu Beauty įkūrėjos, Indrės Urbanavičienės, straipsniai ir grožio patarimai

 

Driu Beauty kūrėjos, šviečiamųjų serminarų lektorės ir knygos "Protingas grožis: Švytinčios odos biblija" autorės Indrės Urbanavičienės patarimai. Skaitykite Indrės straipsnius, publikuojamus žurnaluose ir internete. 

Indrė jau ne vienerius metus veda šviečiamuosius seminarus moterims, kuriuose moko skaityti etiketes ir protingai prižiūrėti odą. Taip pat konsultuoja moteris asmenikšai odos priežiūros klausimais, padeda spręsti odos problemas ir parenka tinkamas priežiūros priemones. Dėl konsultacijų galite rašyti cosmetics@driubeauty.lt. Konsultacijos nemokamos, jei priežiūrai parenkami Driu Beauty kosmetikos priemonės.

I. Urbanavičienės straipsnaii publikuojami www.lrytas.lt, www.zmones.lt, www.15min.lt, www.delfi.lt ir kituose. Šiuo metu Indrė yra žurnalo LAIMĖ grožio ekspertė. Jos straipsnį visada galite rasti žurnale.

2016 m. pasirodė Indrės Urbanavičienės knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios Odos Biblija. Tai knyga apie teisingą kasdienę odos priežiūrą, ilgesnės odos jaunystės paslaptis, odos problemas, grožio procedūras, taip pat kosmetikos sudėtis, gerus ir blogus ingredientus, gamintojų reklaminius triukus. Knygos pabaigoje - 500 dažniausiai kosmetikos gamyboje naudojamų medžiagų žodynėlis. Knygą su autorės autografu galite įsigyti ir Driu Beauty el.parduotuvėje. Jei norite autografo - nurodykite prie pastabų kurjeriui.

Knyga PROTINGAS GROŽIS: Švytinčios Odos Biblija 

Ar vitaminas A vis dar vienas veiksmingiausių kosmetikoje?

Indrė Urbanavičienė

Paskutiniais metais kosmetikos rinkoje labai didelis dėmesys atitenka naujai pristatomoms medžiagoms – negirdėtų augalų pavadinimų ar iš visiškai natūralių šaltinių išgautiems ekstraktams, tam pačiam kanapių aliejui ir CBD, ar naujai rinkai pristatomoms odos senėjimo procesus stabdančioms medžiagoms. Daugelis susikoncentravo ties naujovėmis ir kažkodėl visiškai pamiršo seną gerą klasiką, kurios veiksmingumas įrodytas dešimtmečių tyrimais. Viena jų – vitaminas A. Drįsčiau teigti, kad kol kas tai vis dar viena veiksmingiausių medžiagų, naudojamų kosmetikos pramonėje.  

Moteriška ir vyriška kosmetika - kokie skirtumai?

Indrė Urbanavičienė

Tikrai ne iš vienos draugės teko girdėti istoriją, kaip jos vyras ar draugas “šeimininkauja” ant jos kosmetinio stalelio - kaip atsukęs brangaus kremo indelį savo dideliais pirštais kabina neįsivaizduojamai didelį kremo kiekį ir juo tepasi. Ir tas vyksta nuolat! Greitai dingsta ne tik skaudžiai brangūs veido kremai ir serumai, bet ir kūno bei rankų kremai, šampūnai. Aišku, paskutiniu metu tikrai padidėjo vyriškos kosmetikos pasirinkimas ir panašių istorijų tenka girdėti mažiau, vyrai mieliau renkasi “vyrišką” kosmetiką, tačiau tikrai yra tokių, kurie ir toliau naudoja “moterišką” kosmetiką ir nesuka sau dėl to galvos. Bet gal tai ir nėra taip blogai, jei nevertinsime fakto, kad dėl to moterims tenka dažniau pirkti kosmetikos priemones. 

Šeši kenksmingi odos priežiūros įpročiai

Tendencija rūpintis savo oda ir ją visaip puoselėti stiprėja su kiekvienais metais. Kuriami inovatyvūs kosmetikos produktai, grožio rinka siūlo naujas puoselėjimo procedūras, odos jaunystei išsaugoti galimybių dabar yra tikrai daugiau nei prieš dešimtmetį. Tačiau, ar tikrai visos šios procedūros ir didesnį poveikį žadanti kosmetikos rinka ir yra gražios bei sveikos odos paslaptis? Būsiu tiesmukiška ir atsakysiu tiesiai šviesiai – aš manau, kad tikrai ne. Manau, kad teisinga odos priežiūra vis dar lieka svarbiau už bet kokias šiuolaikines inovacijas. Ir jei kiekviena ar kiekvienas atsisakytume netinkamų odos puoselėjimo įpročių, tikrai be didesnių pastangų ir stebuklingų procedūrų prailgintume odos jaunystę ir grožį.  

Kaip išsirinkti plaukų šampūną?

Šįkart noriu kalbėti man mažiau įprasta tema – apie plaukus ir jų priežiūrą. Be abejo, mano tyrimų ir domėjimosi prioritetai kol kas labiau susiję su veido ir kūno oda, tačiau plaukai tikrai ne mažiau svarbi tema, kai kalbame apie grožį, tuo labiau, kad ir po plaukais yra oda. Todėl ir noriu pasdalinti savo žiniomis, įžvalgomis ir sukaupta informacija apie plaukus ir jų priežiūrą. 

Veido valymas namuose

Driu Beauty dalinasi pagrindinėmis veido odos valymo taisyklėmis, kurias svarbu taikyti namuose. Kokia yra elektrinių šepetėlių nauda? Kaip svarbus rūgštinis veido valymas? Kokį veido odos prausiklį pasirinkti?  

Kaip panaikinti raukšles?

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/kaip-galima-panaikinti-rauksles.htm 

Kai Tau jau nebe dvidešimt penkeri ir pradedi matyti pirmuosius senėjimo požymius, noras turėti lygią, skaisčią, nepažymėtą raukšlių odą tikrai darosi vis didesnis. Ir tada supranti, kad vien kremo nuo raukšlių tikrai neužteks, reikia imtis ir kitų priemonių, padėsiančių įgyvendinti šį norą. Miegas, vanduo, teisinga mityba, aktyvus gyvenimo būdas ir, aišku, genetika stipriai įtakoja odos būklę senstant. Tačiau šiuolaikinis pasaulis siūlo ir kitas mokslo sukurtas galimybes, tokias kaip lazeriai, impulsinė šviesa ir kiti kosmetologijoje naudojami aparatai. Jie gali įtakoti ir netgi matomai pakeisti mūsų odos būklę, klausimas tik tas, kurie iš jų veiksmingi, kokias odos problemas jie gali spręsti ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei jau ryžtatės tokioms procedūroms. 

Kaip pasitikti šventes spindinčia oda?

Indrė Urbanavičienė

Artėja gražiausios metų šventės, o tai reiškia daugiau nei įprasta vakarėlių, renginių, koncertų ir kitų progų pasipuošti ir pasidaryti makiažą. Kiekviena moteris nori atrodyti tobulai, švytėti ir būti pačia gražiausia. Graži suknelė, madinga šukuosena yra svarbi įvaizdžio dalis, tačiau oda yra svarbiausias moters papuošalas, išryškinantis visus privalumus arba trūkumus. Oda yra moters vizitinė kortelė ir ji gali parodyti ne tik amžių. Taigi, keletas patarimų, kaip per šventes suspindėti ne tik gražia suknia, bet ir spindinčia oda. 

Probiotikai ir prebiotikai kosmetikoje

Driu Beauty šį kartą kviečia sužinoti apie prebiotikus ir probiotikus. Aptarsime, kas yra prebiotikai? Kaip juos naudoti? Ir, kas iš tikrųjų yra naudinga jūsų odos mikroflorai? 

7 Efektyviausios kosmetinės medžiagos prieš raukšles

Šiais laikas nusipirkti veido kremą yra tikrai nelengva užduotis. Bandydamos išsirinkti tinkamą kremą, moterys pasimeta gamintojų pažadų, populiarių tiesų, gražių pakuočių bei skaniai kvepiančių produktų gausybėje. O juk norisi išsirinkti ne tik gražią pakuotę ar odos tipą atitinkantį produktą, bet tuo pačiu ir tikrai veiksmingą produktą, kuris saugotų odą ir padėtų kovoti su senėjimo procesais. Tai tikrai nėra lengva, bet jei išsirinktame kreme bus šių veiksmingų medžiagų ir geriau, kad ne po vieną, kova su raukšlėmis tikrai taps efektyvesnė. 

Pilstoma kosmetika: ar tai tikrai saugu?

 „Zero waste“. Šiuo metu dažnai sutinkamas terminas, kurį galima būtų išversti kaip „jokių atliekų“. Ši filosofija labai populiarėja ir jau dabar tiek Lietuvoje, tiek užsienyje galima rasti ne mažai „Zero waste“ parduotuvių, kurios siūlo vartojimą mažinančius, antrinį panaudojimą skatinančius, gamtos išteklius saugančius bei atliekų kiekį mažinančius produktus. Jose galima rasti daugkartinio panaudojimo buities reikmenų, be vandens pagamintų produktų ir maisto bei kitų prekių, kurias galima įsidėti į savo atsineštą daugkartinę pakuotę.   

Ruduo - tinkamiausias metas ruošti odą žiemai

Indrė Urbanavičienė

Atėjęs ruduo turėtų mums, mielosios, priminti, kad jau pats laikas pagalvoti apie besikeičiančius odos poreikius atšalus orams ir apsišarvuoti amunicija, padėsiančią palaikyti tinkamą odos būklę rudens ir žiemos metu. Neseniai atliktas tyrimas, publikuotas britiškame dermatologijos žurnale, dar kartelį patvirtino, kad odos būklę ir sveikatą labai įtakoja klimato pokyčiai. Daugeliui tai tikrai nebe naujiena, o kadangi Lietuvoje pereiname per visus metų laikus ir temperatūrų svyravimo skalė labai plati, sezoninė odos priežiūra mums turėtų būtų visiškai įprastas dalykas. 

Ar saugu naudoti antiprespirantus su aliuminiu?

 Šįkart norėčiau paneigti dar vieną kosmetikos mitą ir tuo pačiu išteisinti dar vieną kosmetinę medžiagą – aliuminį ir jo junginius. Galima rasti tikrai daug informacijos ir gąsdinančių straipsnių apie šios medžiagos daromą poveikį žmogaus organizmui – kad jis gali būti vėžio, ypač krūties vėžio, priežąstimi. Išgirdus tokius teiginius, tikrai norisi mesti lauk visus turimus produktus su aliuminiu ir bėgti į parduotuvę ieškotis saugesnių priemonių. Bet man, kaip visada, atrodo, kad pirmiausiai reiktų pasitelkti sveiką protą ir logiką, daugiau pasidomėti ir nepulti į kraštutinumus. Žinoma, jei jūsų gyvenimo filosofija yra vengti visų sintetinių medžiagų ir chemijos, tada labai domėtis nebūtina, galite tiesiog bandyti jų vengti.  

Kaip prižiūrėti rankas šiomis dienomis?

Tikriausiai kiekvienas šiomis dienomis ypatingai dažnai plauname ir dezinfekuojame rankas. Tai daryti privaloma ir būtina! Bet tuo pačiu reikėtų pasirūpinti ir rankų oda. Ji labai kenčia nuo pastovių dezinfekcinių dirgiklių ir dažno plovimo – stipriai išsausėja, pradeda šerpetoti, nes rankų oda netenka pagrindinės savo apsaugos – natūralaus apsauginio odos barjero. Atstatyti apsauginį barjerą ir odos drėgmės pusiausvyrą būtina, kitaip situacija tik prastės.

Hialuronas kosmetikoje: naudinga ar madinga?

Driu Beauty dalinasi visa tiesa apie taip liaupsinamą hialurono rūgštį. Straipsnis siekia atsakyti į aktualiausius klausimus. Ar odai tikrai naudingas hialuronas? Kiek ir kokios hialurono rūgšties turi būti kreme? Ar kosmetikos pakuotė svarbi? Kokias alternatyvas verta išbandyti odos drėkinimui?

Ar tikrai serumas geriau už veido kremą?

Kosmetikos gamintojai įtikino vartotojus, kad būtina naudoti ne tik veido kremą, bet ir serumus. Atrodo, kad be serumo nebeįmanoma kasdienė odos priežiūra. Vartotojai įtikėjo, kad tik papildomai naudojant įvairius aktyvius serumus, jų oda bus prižiūrėta efektyviau ir sens lėčiau. Bet ar tikrai taip? Ar gali veido serumai taip pagerinti odos priežiūros kokybę?  

Talkas kosmetikoje gali būti pavojingas

Talkas. Dar viena prieštaringa medžiaga, leidžiama naudoti kosmetikos gamyboje. Tikriausiai geriausiai talką žinome iš kūdikių odos priežiūrai naudojamos birios pudros. Prieš keletą metų kilęs triukšmas dėl šio ir keleto kitų kosmetikos produktų, kurių sudėtyje yra talko, privertė kosmetiką reguliuojančias institucijas atidžiau patyrinėti šį ingredientą. 

KARANTINAS: Driu Beauty kviečia į veido Odos SPA namuose

Kadangi paskelbtas karantinas, didžioji dalis mūsų turime nemažai prabangaus laiko sau ir namiškiams. Išnaudokime jį sau!
Driu Beauty rekomenduoja pasidaryti ODOS SPA namuose. Mielosios, palepinkite ne tik savo, bet ir savo vyrų odą.
Kiekvieną vakarą visą savaitę naudokite Driu Beauty priemones pagal odos tipą ir būklę.

Kanapių aliejus ir CBD - ar tikrai turi stebuklingą poveikį?

Viena iš populiariausių temų ir madingų tendencijų, ypač kosmetikos rinkoje, 2019 metais buvo kanapių aliejus ir kanabidiolis, trumpinamas kaip CBD. Žmonės, patikėję nauja pasaka apie kanapes ir jų naudą, puolė gaminti ir pirkti kosmetikos produktus su kanapių aliejumi ar jame esančiomis aktyviomis medžiagomis. Žadamas poveikis buvo prilyginamas gydymui, vaistams ir beveik stebuklui. Naudokite produktus su kanapių aliejumi bei CBD ir pamatysite iki šiol neregėtus rezultatus! Be jokių rimtų tyrimų ir įrodymų buvo patikėta stebuklinga kanapių galia odai. Kosmetikos pardavimai su kanapių aliejais ir juose esančiomis aktyviomis medžiagomis šoko aukštyn. 

Nauja grožio era - geriamas kolagenas ir hialuronas

Driu Beauty šiandien aptaria papildus odai - geriamą kolageną ir hialuroną. Pagrindinis klausimas - ar tikrai naudingi geriami vitaminai odai? 

Kaip suvaldyti paaugliškas odos problemas?

Indrė Urbanavičienė

Driu Beauty šį kartą aptars pagrindines taisykles kaip prižiūrėti paauglišką odą. Skaisti ir švari veido oda kiekvienos merginos ir vaikino svajonė. Tačiau paauglystė dažnai sugadina šią svajonę. Ką daryti? Kaip prižiūrėti odą, kai kamuoja spuogeliai? Kaip sumažinti aknę? Kaip padaryti taip, kad oda būtų graži ir sveika? Štai keletas patarimų jums, merginos ir vaikinai.  

Odos šveitimas - švytinčios odos paslaptis

Driu Beauty šiame straipsnyje kalbės apie odos šveitimą, kuris yra labai svarbi kasdienės odos priežiūros detalė. Odą šveisti reikėtų nuolat ir gan dažnai. Kokie būdai geriausi? Odos šveitimo procedūroms namų sąlygomis rekomenduoju tik šveitiklius su rūgštimis. Toliau pasirinkimas priklauso nuo jūsų – kokią rūgštį rinktis, kokio stiprumo priemones naudoti, kiek dažnai atlikto procedūrą. Tai priklauso nuo jūsų odos, gyvenimo būdo, įpročių, galimybių ir norų.

Mokomės skaityti kosmetikos etiketes

Indrė Urbanavičienė, straipsnis publikuotas savaitraštyje LAISVALAIKIS

Jau ne vienerius metus intensyviai domimės, ką valgome, skaitome produktų etiketes. Tai mums tapo tikrai svarbu. Labai gaila, kad to paties kol kas negalime pasakyti apie kosmetikos produktus. Noras gražiai atrodyti, turėti spindinčią idealią odą yra tikrai didelis, lankymasis grožio ar estetikos klinikose yra populiarus užsiėmimas, tačiau pirkdami kremus, žiūrime ne į produkto sudėtį, o į gražią pakuotę, gamintojo reklaminius šūkius ar skambų pavadinimą. Pasitikime draugės rekomendacija, parduotuvės konsultantės patarimu ar tiesiog laikomės nuomonės, kad vaistinėse parduodama kosmetika tikrai geriausias sprendimas renkantis kosmetikos produktą...
O ištikrųjų visą tiesą apie produktą galime sužinoti tik perskaitę jo etiketę. Ten pamatysime, kiek naudingų odai medžiagų naudojo gamintojas, ar nepagailėjo aktyvių medžiagų, ar rūpinasi mūsų oda ir nepridėjo daug odą erzinančių ingredientų ar medžiagų, skirtų laikinam maloniam pojūčiui sukurti. Visa tiesa ten – ant neišvaizdžiosios pakuotės pusės. 

Plaukų priežiūra pagal odos tipą

Šį kartą ir vėl apie plaukus, tiksliau apie plaukų ir skalpo odos tipus. Tema tikrai svarbi, nes visa plaukų priežiūra prasideda ir pirmiausiai priklauso nuo po jais esančio odos tipo, todėl prieš perkant priežiūros priemones labai svarbu tai išsiaiškinti. Jei naudosite produktus, kurie neskirti jūsų plaukų tipui, didelis šansas, kad plaukų būklė pablogės. Be abejo, skalpo odos ir plaukų būklei tikrai daug įtakos daro genetika, gyvenimo būdas, mityba, stresas, vandens trūkumas ar vaistų vartojimas, bet šiuos faktorius pakeisti daug sunkiau nei išsirinkti tinkamą šampūną.  

Ar tikrai kietas vanduo kenkia plaukams?

Kaip ir žadėjau, tęsiame plaukų priežiūros temą. Jau išsiaiškinome kaip turime plauti galvą, kokių medžiagų šampūnuose ir kondicionieriuose geriau vengti ir kaip vertinti kvapus bei juose esančius alergenus plaukams skirtose priemonėse. Panašumų renkantis kosmetiką odai ir plaukams tikrai daug, tačiau kai kurių taisyklių taikyti bendrai tikrai nereikėtų. 

Sveikas vasaros įdegis

Šį kartą nenoriu jūsų varginti naujais moksliniais tyrimais ar faktais, juk atėjo vasara ir viskas, ko dabar norisi - džiaugtis šiluma, švęsti gyvenimą, puoštis ir mėgautis vasaros malonumais. Pakalbėkime apie sveikai atrodančią ir įdegusią odą. Tikriausiai visos žinome, kad deginimasis saulėje kenkia mūsų odai. Bet juk vasarą nešiojame atvirus rūbus ir taip norisi, kad oda įgautų atspalvį ir atrodytų gražiau. Taigi, kaip to pasiekti be reikalo nekenkiant odai? 

Vasaros kosmetinė: svarbiausios grožio priemonės

Pagaliau vasara! Sulaukėme gražiausio metų laiko, kai norisi mėgautis visai malonumais. Mėgaukimės, tik nepamirškime tinkamai prižiūrėti ir saugoti odos, leiskime ir jai gyventi vasaros ritmu. Kai yra šilta ir saulėta, labai svarbu tinkamai saugoti odą nuo aplinkos poveikio ir saulės spindulių.
Tikriausiai svarbiausia priemonė, be kurios negalime ir neturime apsieiti vasarą, yra kremas su apsauga nuo saulės. Jei norite ilgiau išsaugoti odos jaunystę ir sveikatą, kasdienė odos apsauga nuo UV spindulių yra būtina. Sutinku, kad nėra paprasta rasti geras ir kiekvienam odos tipui tinkančias apsaugines priemones, tačiau ieškoti tikrai verta.  

Ko verti kosmetikos gamintojų teiginiai?

 Paskutiniais straipsniais labai Jus varginau sunkiomis temomis, todėl šįkart leisiu kiek atsipūsti – tema tikrai lengvesnė, tačiau ne mažiau aktuali. Norėčiau atkreipti Jūsų dėmėsį į tam tikrus užrašus grožio priemonių reklamose ir ant kosmetikos produktų. Tai teiginiai – “be parabenų”, “be silikonų”, “be sulfatų”, “be sintetinių medžiagų”, “be dažiklių”, “tinka veganams”, “tik natūralios kilmės medžiagos”, “nebandyta su gyvūnais” ir panašūs kosmetikos gamintojų dedami užrašai. Kodėl juos deda? Ką jie reškia? Atsakymai kaip visada labai aiškūs ir paprasti.

Kaip atstatyti odos drėgmės pusiausvyrą?

Indrė Urbanavičienė

Odos drėgmės balansas ir jo palaikymas. Drįsčiau teigti, kad tai viena didžiausių šiuolaikinių moterų, o taip pat ir vyrų problemų, kai kalbame apie odos priežiūrą. Sezonų kaita, šildytuvai, kondicionieriai, oro tarša, netinkama mityba, netinkama odos priežiūra – visi šie faktoriai įtakoja odos drėgmės pusiausvyrą. Kartais reikia ne tik geros drėkinanačios priemonės, bet ir koreaguoti mitybą, gerti daugiau vandens, vartoti papildus bei pasirūpinti tinkamu patalpų drėkinimu. 

Veido kremas - kaip išsirinkti tinkamiausią?

Indrė Urbanavičienė

Veido kremas - tikriausiai svarbiausias kosmetikos produktas, kurį atidžiausiai renkamės, į kurį daugiausiai investuojame ir kurį dažniausiai naudojame. Šiuolaikiniame pasaulyje tikriausiai nebeįsivaizduojame dienos be kosmetikos priemonių naudojimo. Galbūt nesijaučiame taip blogai, jei neturime veido valymo priemonės, bet jei tik baigiasi kremas - puolame pirkti naujo.

Kraujo plazmos poveikis odai

Indrė Urbanavičienė

Aš būnu pakankamai skeptiška, kai kalbame apie įvairias grožio procedūras, ypač invazines – hialurono užpildus, botoksą, biorevitalizacija ir panašias. Jos suteikia tik labai laikiną efektą ir procedūras reikia kartoti pakankamai dažnai. Tačiau net ir tokių procedūrų pagalba sukuriant stangrios ir jaunos odos iliuziją, niekur nedingsta faktas, kad oda sensta. Todėl visada rekomenduoju susikoncentruoti į tai, kas labiausiai lėtina odos senėjimo procesus ir tai yra kasdienė kokybiška odos priežiūros rutina. Visgi, mokslas ir technologijos nestovi vietoje ir viena iš naujausių invazinių odos procedūrų tikrai patraukė ir mano dėmesį. Tai odos atjauninimas kraujo plazmos pagalba. Nors tyrimų dar mažoka, tačiau matomi rezultatai tikrai po truputį įtikina. 

Ar naudingas apsilankymas pas kosmetologą?

Indrė Urbanavičienė

Beveik neabejoju, kad kiekvienai moteriai atrodo būtina lankytis pas grožio specialistą. Vienos moterys, priklausomai nuo galimybių ir įpročių tai daro dažniau, kitos galbūt tik keletą kartų per metus, tačiau vienaip ar kitaip grožio procedūras mėgsta praktiškai kiekviena. Tai visai neblogas būdas pailsėti, atsipalaiduoti ir bent valandėlei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Tačiau man, ir kaip grožio specialistei, ir kaip moteriai, visada labai svarbi ir kita medalio pusė - ar apsilankymas pas kosmetologą yra ne tik malonus, bet ir naudingas užsiėmimas?  

Ar saulės spinduliai kenkia mūsų odai?

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/visa-tiesa-apie-saules-spindulius-ir-kaip-nuo-ju-saugotis.htm

Pasilepinti saulės voniomis mėgsta dažnas. Aišku, tai jau nebe taip populiaru kaip prieš keletą metų, nes po truputį pradedame suvokti ir neigiamus šių vonių aspektus. Tačiau mėgautis pirmaisiais pavasario spinduliais, įdegti pasivaikšiojimo metu, vasarą degintis prie jūros ar ežerų vis dar labai mėgstamas užsiėmimas. Sveikintina, jei visą tai darote naudodami tinkamą apsaugą nuo saulės, tačiau dar labai dažnai ignoruojama tiesa, kad vis tik saulė stipriai kenkia mūsų odai ir gali sukelti labai rimtų problemų. 

Kaip rinktis dekoratyvinę kosmetiką?

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį - http://stilius.lrytas.lt/karamele/dekoratyvine-kosmetika-kas-svarbu-ja-renkantis.htm 

Kai renkamės pudrą, tušą, skaistalus, kreipiame dėmesį tik į tai, kaip gerai tas produktas atliks tiesioginę funkciją. Tušas turi gražiai riesti, ilginti, tankinti blakstienas. Kreminė pudra turi tolygiai ir tobulai padengti veido odą, o renkantis šėšėlius svarbi spalvų gama. O kaip dėl pačios produkto sudėties – juk ji taip pat labai svarbi mūsų odai. Jei jau apkrauname veidą papildomu svoriu, tai tikrai reikėtų pasidomėti, kokia tų produktų sudėtis. 

Pavojai vaikiškoje kosmetikoje

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/savijauta/kokie-pavojai-slypi-vaikams-skirtoje-kosmetikoje-1030-629833

Vaikiška kosmetika. Tai dar viena kiekvienai mamai aktuali tema. Aliejukai, kremukai, pudros, šlapios servetėlės, akių negraužiantys šampūnai. Su šiais produktais vaikiška odelė susipažįsta praktiškai iškart atėjus į šį pasaulį. Kurie produktai geriausi ir saugiausi? Ar jų reikia švelniai kūdikio ar vaiko odelei? Kaip teisingai pasirinkti? Užduotis nelengva, bet tikrai įveikiama. 

Gaivi oda pavasarį

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/ka-daryti-kad-oda-pavasari-atrodytu-gaiviai.htm

Išsausėjusi oda, užsikimšusios poros, lendantys spuogeliai, papilkėjusi odos spalva, dingęs švytėjimas – tai dažnai varginančios odos problemos. Tačiau šias problemas nėra taip sunku išspręsti ar bent jau stipriai sumažinti, jeigu žinome, ką reikia daryti. Tinkamos odos valymo procedūros ir visos pajėgos intensyviam atstatymui – ir oda atgaus prarastą grožį ir spindesį.

Viskas, ką jums reikia žinoti apie kosmetologines procedūras

Veido odos priežiūra ir kosmetinės procedūros yra neišsenkama moterų pokalbių tema.

Kosmetikos sudėtinės medžiagos: tiesa ir mitai

Kremai, šampūnai, serumai, šimtai prekinių ženklų, tūkstančiai klaidinančių reklamų, šūkių ir pažadų... Kaip nepasimesti tokioje galybėje? Kaip išsirinkti? Gal rinktis ekologišką kosmetiką, nes sakoma, kad viskas, kas natūralu, yra gerai? O gal sintetinę, nes ji labiau tinkama į alergiją linkusiai odai? Kuris atsakymas teisingas? Kas padeda, o kas kenkia mūsų odai? Atsakymų tikrai gali būti daug, tad pabandykime atskleisti bent kelis su odos priežiūros priemonių rinka susijusius mitus. 

Indrės Urbanavičienės patarimai

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://stilius.lrytas.lt/karamele/indres-urbanavicienes-patarimai-kaip-ilgiau-issaugoti-jaunyste.htm

Kiekvienai moteriai tikriausiai pats svarbiausias klausimas, susijęs su odos priežiūra, yra kaip apgauti laiką ir sustabdyti senėjimo procesą. Naudojame kalnus kosmetikos, gundomės ypatingoms kosmetologinėms procedūroms, išlaidaujame lazerių ir infraraudonųjų spindulių procedūroms, kartais net ryžtamės invazinėms procedūroms ar plastinėms operacijoms. Aukojame daug dėl noro turėti stangrią, lygią, tobulą odą be raukšlių. O kokia gi tiesa iš tikrųjų? Kokios ilgesnės jaunystės paslaptys?

Patamsėjusių paakių problema

Indrė Urbanavičienė, nuoroda į straipsnį http://www.delfi.lt/5braskes/grazios/specialiste-griauna-mitus-apie-grozio-priemones-patamsejusiems-paakiams.d?id=69546646 

 

Beveik kiekvienai moteriai tai gyvybės ir mirties klausimas – pirkti ar nepirkti paakių kremą? Atsakymas gali būti labai dviprasmiškas. Taip, jo reikia, nes oda aplink akis plonesnė ir jautresnė, jai reikia ypatingos priežiūros. Bet juk visai veido odai reikia ypatingos priežiūros, nes tai visada atvira, rūbais neuždengta zona, kuri turi atlaikyti žalingą aplinkos, saulės, vėjo bei taršos poveikį. Pabandykime į tai pažiūrėti objektyviai.
Nėra jokių mokslinių tyrymų, kurie įrodytų, kad paakių zonai yra veiksmingi tik tam tikri kosmetikos ingredientai. Tas, kas tinka veido odai, lygiai taip pat tinka ir paakių odai. Taip, paakių oda yra jautresnė, todėl negalima naudoti erzinančių ir dirginančių priemonių. Bet lygiai tas pats galioja ir veido odai – norint ilgiau išsaugoti gražią odą ir nutolinti senėjimo procesus, reikia naudoti švelnias, neerzinančias, aktyviomis medžiagomis gausias kosmetikos priemones.