• Ar žinote, kad...

  Moksliniais tyrimais ne vieną kartą įrodyta, kad vitaminas A yra viena iš senėjimo procesus stabdančių medžiagų. Tyrimai rodo, kad šis vitaminas, dar kitaip vadinamas retinoliu, yra ne tik labai neblogas antioksidantas, bet ir aktyviai kovoja su odos senėjimo procesais - skatina atsinaujinimą, stangrina, gali sumažinti raukšleles ir padeda palaiyti sveiką odos būklę.
  Jei norite, kad kremo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, tokios kaip vitaminai, peptidai, natūralūs aliejai ar ekstraktai išsaugotų savo naudingas savybes, visada rinkitės produktus beorėje arba dozuojamoje pakuotėje. Taip pat buteliukas turi būti neperšviečiamas. Tik į tokią pakuotę nepateks oras ir šviesa, ir Jūsų naudojamas kremas tikrai ilgiau išlaikys savo veikliąsias savybes.
  Moterys įpratusios naudoti paakių kremus ir, atrodo, kad jų būtinai reikia. Bet dažnai paakių kremo sudėtis būna gerokai prastesnė nei veido kremo ar serumo. Todėl visada rekomenduojame skirti daugiau laiko gero veido kremo pasirinkimui, kuris tikrai tiks tiek veido ir kaklo odai, tiek paakiams.
  Šveitikliai su salicilo rūgštimi efektyviai padeda kovoti su aknės problemomis. Tokie produktai tinka ir paauglių odos problemoms spręsti. Moksliniai tyrimai rodo, kad salicilo rūgštis giliai valo poras, tuo pačiu jas ir mažina, taip pat mažina uždegimines reakcijas, paraudimus ir neleidžia daugintis aknės bakterijoms. Driu Beauty BHA gelis su salicilo rūgštimi padės spręsti riebios odos problemas, reguliuos sebumo gamybą, taip pat mažins aknę, pašalins negyvų ląstelių sluoksnį ir mažins odos uždegimines reakcijas. Šis šveitiklis puikiai tiks ir jautriai odai.
  Reikia odą ne tik drėkinti, bet ir saugoti nuo aplinkos poveikio, raminti, aprūpinti antioksidantais. Saulė taip pat daro nemenką neigiamą poveikį mūsų odai, todėl ir nuo jos saugoti būtina ištisus metus. Driu Beauty veido kremai ir veido serumai veikia kompleksiškai - drėkina, jei reikia maitina, aprūpina antioksidantais, saugo nuo aplinkos poveikio, ramina ir aktyviai kovoja su raukšlėmis. Puiki pagalba visų tilpų odai. Rekomenduojame ją naudoti nuo 23-25-erių metų.
  Odos valymo procedūrą būtina atlikti ne tik vakare, bet ir ryte. Būtinai naudokite valomąją priemonę, geriausiai prausiklį, kuris pašalins kosmetikos, prakaito, pleiskanų ir negyvų ląstelių likučius po nakties miego.
  Veido tonikas dažniausiai neturi valomosios micelinio vandens funkcijos. Bet kartais ir tonikuose būna nešvarumus šalinančių medžiagų ir jie nebūtinai vadinami "miceliniais vandenimis". Visi Driu Beauty tonikai veikia kaip miceliniai vandenys, tik skiriasi jų stiprumas. Tonikas mišriai/ riebiai odai efektyviausiai valo odą, gali būti naudojamas odai nuvalyti ir paruošti prieš makiažą. Tonikas jautriai odai švelniau valo ir stipriau ramina. O tonikas sausai odai, kurio sudėtyje yra nemažai hialurono rūgšties, tikrai labai gėrai drėkina ir palieka ant odos jaučiamą "drėgmės" plėvelę.
  Lygiai taip pat kaip veido odos valymas, labai svarbus ir pastovus odos šveitimas. Geriausiai namuose tai padaryti rūgštinių šveitiklių pagalba. Visai nerekomenduojami šveitikliai su grūdeliais, todėl, kad mechaninės dalelės valo tikrai neefektyviai ir gali pažeisti odos apsauginį barjerą, o tuo pačiu suardyti odos drėgmės balansą. Todėl veido odos šveitimui namuose visada rekomenduojama rinktis šveitiklius su rūgštimis, kurie nepažeisdami apsauginio barjero saugiai šalina negyvą ląstelių sluoksnį nuo odos paviršiaus. Driu Beauty produktai šveitimui - AHA serumas ir BHA gelis. AHA serumas su glikolio rūgštimi labiausiai tiks sausai ir normaliai, ne tokiai jautriai odai. O BHA gelis padės riebiai, mišriai ir aknės pažeistai odai kovoti su problemomis, giliai valys poras, mažins uždegimines reakcijas. Šis šveitilis puikiai tiks ir jautriai odai, kadangi pilingo sudėtyje esanti salicilo rūgštis neerzina odos, o atvirkščiai - ramina ir mažina uždegimines reakcijas.