Apie Driu Beauty

 •  

   
  Driu Beauty - tai protinga lietuviška kosmetika, kurioje dera natūralūs ingredientai ir sintetinės kilmės medžiagos, reikalingos kasdienei teisingai veido odos priežiūrai. 
  Tai labai aukštos kokybės prabangūs išskirtiniai kosmetikos produktai, pritaikyti Lietuvos klimatui, skirti  savimi besirūpinančiai protingai, stilingai ir nepriklausomai moteriai.
  Kosmetikoje naudojami tik moksliniais tyrimais pagrįsti naudingi odai ingredientai. Nenaudojami alergines reakcijas sukeliantys ir odą suerzinantys ingredientai, tarp jų ir dažikliai bei alergines reakcijas galintys iššaukti kvapai. 
  Sudėtyje esantys ingredientai skirti idealiai odos būklei palaikyti, saugoti ją nuo aplinkos poveikio bei pristabdyti senėjimo procesus ir raukšlių susidarymą.
  Driu Beauty kosmetiką rekomenduojame pradėti naudoti prasidėjus odos senėjimo procesams ar kai pastebimi pirmieji senėjimo požymiai. Vidutiniškai odos senėjimo procesai prasideda 23-25 m., tai nuo šio mažiaus tikrai galima naudoti aktyvias Driu Beauty priemones. 
   
  Driu Beauty myli ir brangina savo klientus, todėl asmeniškai konsultuoja visais odos priežiūros klausimais, ne tik Driu Beauty priemonių parinkimu. Kosmetikos kūrėja Indrė Urbanavičienė taip pat yra ir šviečiamųjų seminarų "Protingas grožis" lektorė bei knygos "Protingas grožis: švytinti odos biblija" autorė, todėl savo žiniomis ir patarimais mielai dalinasi ir su savo klientėmis.

   
  WISE COSMETICS liniją sudaro jau 14 produktų, skirtų kasdieninei brandžios odos priežiūrai. Ši prabangios lietuviškos kosmetikos linija sukurta bendradarbiaujant su Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetu. 
   
   Linija “WISE COSMETICS” galima būtų apibūdinti taip:
   
  • Tai kompleksinė odos priežiūra, padedanti palaikyti geriausią įmanomą odos būklę.
  • Aktyvių medžiagų koncentracijos 5-10 kartų viršija kosmetikos pramonėje įprastus kiekius.
  • Kremų ir serumų sudėtyje yra ne keli, o 20-25 naudingi odai ingredientai, kurie garantuoja pastovią kompleksinę odos priežiūrą.
  • 97-98% sudėties sudaro odai naudingi ingredientai ir tik 2-3% sudaro kruopščiai atrinktos pagalbinės medžiagos produktui sukurti ir konsistencijai palaikyti.
  • Ypatingai gerai ir greitai atstato odos drėgmės balansą.  
  • Visiškai nėra oficialių ES direktyvoje įvardintų alergenų, kurių galima rasti 90% kosmetikos produktų, taip pat nenaudojami mokslo įrodyti alergenai, kitos aršios medžiagos, dažikliai, poras kemšantys ingredientai.
  • Neperšviečiama bei saugi dozuojama produktų pakuotė, padedanti apsaugoti aktyvias medžiagas bei vitaminus nuo žalingo šviesos ir saulės poveikio, prailginanti jų veikimą ir sauganti nuo užsiteršimo.
   
  Driu Beauty produktų išskirtinės savybės:
   
  • Veido Prausiklių sudėtyje naudojamos švelnios paviršiaus aktyvios medžiagos, kurios nesausina odos, neardo apsauginio barjero, palieka drėgmės plėvelę.
  • Veido Tonikai – analogų neturintys ir sudėtimi išsiskiriantys produktai dėl gebėjimo gerai šalinti nešvarumus ir atstatyti odos drėgmės balansą, veikia kaip miceliniai vandenys.
  • Veido Kremai – stabdo senėjimo procesus, stiprina apsauginį barjerą, skatina odos atsinaujinimo reakcijas bei sintezes.
  • Veido Serumai - ypatingai didelė aktyvių medžiagų koncentracija. Visi serumai orientuoti į kelias skirtingas funkcijas – stiprų odos neapsunkinantį drėkinimą, intensyvų odos atstatymo procesą bei odos šveitimo ir atsinaujinimo skatinimą.  
  • Rankų kremas - maloniai drėkina, švelnina ir saugo rankas. Ir svarbiausia - labai greitai susigeria!
   
  Dėl didelių aktyvių medžiagų koncentracijų (ypač vitamino A (retinolio) ar C, glikolio rūgšties) produktus pirmus kartus reikėtų bandyti atsargiai, jei oda nepratusi prie aktyvios kosmetikos.
   
   
  Visiems Driu Beauty kosmetikos produktams atlikti dermatologiniai, stabilumo ir kiti privalomi kosmetikai testai, produktai notifikuoti Europos kosmetikos gaminių portale.
   
   
   
   
  Projektas INOČEKIAI LT
   
  MB Driu Beauty, gaminanti protingą lietuvišką kosmetiką, sėkmingai įgyvendino projektą “Odos priežiūros priemonių funkcionalizavimas ir bandinių tyrimai“, finansuojamą ES struktūrinių fondų pagal 2007–2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ įgyvendinimo priemonę VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT“.
  Pasinaudojusi parama, įmonė bendradarbiaudama su Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetu, funkcionalizavo sukurtus produktus, atliko tyrimus ir patvirtino kosmetikos produktų liniją, pagrįsta mokslu ir saugią galutiniam pirkėjui.
  Projekto pradžia: 2014-09-22
  Projekto pabaiga: 2015-01-31