Driu Beauty Kosmetika - Švytinti Oda Prasideda Čia

 •  

  Driu Beauty - tai protinga lietuviška kosmetika, kurioje dera natūralūs ingredientai ir sintetinės kilmės medžiagos, reikalingos kasdienei teisingai veido odos priežiūrai.
  Tai labai aukštos kokybės prabangūs išskirtiniai kosmetikos produktai, pritaikyti Pabaltijo klimatui, skirti savimi besirūpinančiam protingam, nepriklausomaam ir aktyviam žmogui.
  Kosmetikoje naudojami tik moksliniais tyrimais pagrįsti naudingi odai ingredientai. Nenaudojami alergines reakcijas sukeliantys ir odą suerzinantys ingredientai, tarp jų ir dažikliai bei alergines reakcijas galintys iššaukti kvapai.
  Sudėtyje esantys ingredientai skirti idealiai odos būklei palaikyti, saugoti ją nuo aplinkos poveikio bei pristabdyti senėjimo procesus ir raukšlių susidarymą.  
  Driu Beauty myli ir brangina savo klientus, todėl asmeniškai konsultuoja visais odos priežiūros klausimais, ne tik Driu Beauty priemonių parinkimu. Kosmetikos kūrėja Indrė Urbanavičienė taip pat yra ir šviečiamųjų seminarų "Protingas grožis" lektorė bei knygos "Protingas grožis: švytinti odos biblija" autorė, todėl savo žiniomis ir patarimais mielai dalinasi ir su savo klientėmis. 
   
   

  Driu Beauty Wise Unisex linija padeda palaikyti gerą ne tik suaugusiųjų, bet ir paauglių odos būklę. Linijos akcentai – optimali odos būklė, subalansuota odos mikroflora, apsauga nuo aplinkos poveikio ir taršos, aprūpinimas antioksidantais. Linija Wise Unisex sukurta galvojant apie jautrią šiuolaikinio žmogaus odą – produktų sudėtyje ne vienas komponenetas, turintis raminančių ir uždegimą mažinančių savybių, visiškai nenaudojamos medžiagos, turinčios alergenų ar galinčios suerzinti odą. Ši kosmetika skirta kokybiškai vyrų, moterų ir paauglių odos priežiūrai.

  Pagrindinė veiklioji medžiaga šiuose produktuose – kosmetinis prebiotikas, kurio pagrindinė funkcija maitinti gerąsias bakterijas. Moksliniai tyrimai rodo, kad prebiotikai padeda atstatyti odos mikrobiotą, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio ir taršos. Šalia prebiotikų sudėtyje ir kitos aktyvios medžiagos - tripeptidai, hialurono rūgštis ir vitaminas B3. Jos ne tik papildo prebiotiko poveikį, bet turi ir kitų savybių – aktyviai kovoja su senėjimo procesais, palaiko odos drėgmės balansą ir tvirtą apsauginį barjerą, skatina odos atsinaujinimo procesus, turi raminamąjį ir antibakterinį poveikį.

  Wise Unisex linijos produktams naudojama neperšviečiama beorė ir dozuojama pakuotė. Ši linija, kaip ir visi Driu Beauty produktai neturi antrinės pakuotės – taip prisidedame prie gamtos išteklių saugojimo ir mažiname vartojimą.

  Liniją sudaro 7 nauji produktai, skirti kokybiškai kasdienei aktyvaus, charizmatiško ir sportiško žmogaus odos priežiūrai. Wise Unisex yra universalūs ir jautriai odai skirti valymo produktai - veido prausiklis ir micelinis tonikas. Odos drėkinimui, apsaugai ir mikrofloros subalansavimui - du veido kremai, lengvesnis ir kiek sunkesnis. Taip pat svarbu ir skatinti odos atsinaujinimo procesus bei ją šveisti - tuo pasirūpins šveičiamasis serumas. Šią liniją papildo priežiūros priemonės, skirtos kūnui - lengvas greitai susigeriantis kūno kremas ir išskirtinis kūno šveitiklis, kuris odą nušveičia ne mechaninių dalelių, o PHA ir AHA rūgščių pagalba.

   
   

   
  Driu Beauty Wise Cosmetics linija skirta šiuolaikinei, stilingai, aktyviai moteriai. Šią kosmetikos liniją rekomenduojame pradėti naudoti prasidėjus odos senėjimo procesams ar kai pastebimi pirmieji senėjimo požymiai. Vidutiniškai odos senėjimo procesai prasideda 23-25 m., tai nuo šio mažiaus tikrai galima naudoti aktyvias Driu Beauty priemones. 
   
  Šią liniją sudaro jau 14 produktų, skirtų kasdieninei brandžios odos priežiūrai. Ši prabangios lietuviškos kosmetikos linija sukurta bendradarbiaujant su Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetu. 
   
   Linija WISE COSMETICS galima būtų apibūdinti taip:
  • Tai kompleksinė odos priežiūra, padedanti palaikyti geriausią įmanomą odos būklę.
  • Aktyvių medžiagų koncentracijos 5-10 kartų viršija kosmetikos pramonėje įprastus kiekius.
  • Kremų ir serumų sudėtyje yra ne keli, o 20-25 naudingi odai ingredientai, kurie garantuoja pastovią kompleksinę odos priežiūrą.
  • 97-98% sudėties sudaro odai naudingi ingredientai ir tik 2-3% sudaro kruopščiai atrinktos pagalbinės medžiagos produktui sukurti ir konsistencijai palaikyti.
  • Ypatingai gerai ir greitai atstato odos drėgmės balansą.  
  • Visiškai nėra oficialių ES direktyvoje įvardintų alergenų, kurių galima rasti 90% kosmetikos produktų, taip pat nenaudojami mokslo įrodyti alergenai, kitos aršios medžiagos, dažikliai, poras kemšantys ingredientai.
  • Neperšviečiama bei saugi dozuojama produktų pakuotė, padedanti apsaugoti aktyvias medžiagas bei vitaminus nuo žalingo šviesos ir saulės poveikio, prailginanti jų veikimą ir sauganti nuo užsiteršimo.
   
  Driu Beauty produktų išskirtinės savybės:
  • Veido Prausiklių sudėtyje naudojamos švelnios paviršiaus aktyvios medžiagos, kurios nesausina odos, neardo apsauginio barjero, palieka drėgmės plėvelę.
  • Veido Tonikai – analogų neturintys ir sudėtimi išsiskiriantys produktai dėl gebėjimo gerai šalinti nešvarumus ir atstatyti odos drėgmės balansą, veikia kaip miceliniai vandenys.
  • Veido Kremai – stabdo senėjimo procesus, stiprina apsauginį barjerą, skatina odos atsinaujinimo reakcijas bei sintezes.
  • Veido Serumai - ypatingai didelė aktyvių medžiagų koncentracija. Visi serumai orientuoti į kelias skirtingas funkcijas – stiprų odos neapsunkinantį drėkinimą, intensyvų odos atstatymo procesą bei odos šveitimo ir atsinaujinimo skatinimą.  
  • Rankų kremas - maloniai drėkina, švelnina ir saugo rankas. Ir svarbiausia - labai greitai susigeria!
   
  Dėl aukštų aktyvių medžiagų koncentracijų (ypač vitamino A (retinolio) ar C, glikolio rūgšties) produktus pirmus kartus reikėtų bandyti atsargiai, jei oda nepratusi prie aktyvios kosmetikos.
   
  Visiems Driu Beauty kosmetikos produktams atlikti dermatologiniai, stabilumo ir kiti privalomi kosmetikai testai, produktai notifikuoti Europos kosmetikos gaminių portale.
   
   
   

  Projektas "Partnerių tarptautinėm MTEPI iniciatyvoms, skirtų inovatyvių kosmetikos produktų kūrimui paieška EĮT renginiuose"

  Norėdama išlikti konkurencinga, įmonė tikisi plėstis į užsienio rinkas. Šio tikslo įgyvendinimui vienas iš svarbių įrankių – tarptautiniai renginiai bei juose vykstantys verslo kontaktų susitikimai. Dalyvavimas tarptautinėse parodose ir konferencijose - gyvybiškai svarbus įmonei, norinčiai išlikti konkurencinga ir savo klientams galinčiai pasiūlyti inovatyviausius produktus.

  Dalyvavimas tarptautiniuose renginiuose leidžia susipažinti su pasaulinėmis kosmetikos srities naujovėmis, didžiausiais proveržiais ir sprendimais. Tinkamai suvokiant pasaulines tendencijas ir sprendimus galima nuosekliai sėkmingai kurti savo produktus. Bendravimas su savo srities profesionalais, mokslininkais parodose ir konferencijose taip pat leidžia generuoti naujas idėjas, suprasti naujausius mokslinius tyrimus. 
  Dalyvaujant renginiuose tikimasi surasti ne tik verslo partnerių , tačiau užmegzti naujas pažintis vedančias į sėkmingą bendradarbiavimą ir su mokslo institucijomis bei žaliavų tiekėjais, naujų technologijų kūrėjais.

  Projekto tikslai - renginių užsienyje pagalba ieškoti partnerių, distributorių, žaliavų tiiekėjų, mokslinių institucijų, vykdančių inovatyvius projektus ir tyrimus. Taip pat sekti naujausias kosmetikos pramonės tendencijas, naujoves bei technologijas, jų pagalba kurti inovatyvius produktus ir jų pateikimo būdus.

  Siekiama nauda - stiprinti įmonės įvaizdį tiek Lietuvoje, tiek tarp užsienio partnerių ir kosmetikos gamintojų. Kurti inovatyvius ir šiuolaikiškus produktus.

  Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo. ES fnansavimo suma: 20.038,00 Eur

  Projekto vykdytojas: MB DRIU BEAUTY

  www.esinvesticijos.lt   
   
  Projektas INOČEKIAI LT
   
  MB Driu Beauty, gaminanti protingą lietuvišką kosmetiką, sėkmingai įgyvendino projektą “Odos priežiūros priemonių funkcionalizavimas ir bandinių tyrimai“, finansuojamą ES struktūrinių fondų pagal 2007–2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ įgyvendinimo priemonę VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT“.
  Pasinaudojusi parama, įmonė bendradarbiaudama su Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetu, funkcionalizavo sukurtus produktus, atliko tyrimus ir patvirtino kosmetikos produktų liniją, pagrįsta mokslu ir saugią galutiniam pirkėjui.
  Projekto pradžia: 2014-09-22
  Projekto pabaiga: 2015-01-31